Опубліковано: Неділя, 26 квітня 2015, 22:16
Перегляди: 1261
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

25 квітня архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне звершив чин похорону над воїном АТО В'ячеславом Мірошником.

Владиці співслужили клірики Свято-Покровського та Свято-Воскресенського кафедральних соборів.

Старший лейтенант, заступник командира роти з озброєння В'ячеслав Мірошник помер у військовому шпиталі напередодні. Медики не змогли врятувати йому життя після осколкового поранення. У Рівному В'ячеслава пам'ятають як успішного підприємця. На фронт він пішов добровольцем. Із собою в частину забрав власний мікроавтобус, яким солдати вивозили поранених.

Звертаючись до рідних та присутніх у храмі владика Іларіон висловив глибоке співчуття дружині та чотирьом синам загиблого, а також закликав усіх пам'ятати про подвиги Героїв які віддають своє життя заради миру у нашій державі.

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/2300-arkhiiepyskop-ilarion-ocholyv-chyn-pokhoronu-voina.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria8210dcca80

 

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3