Настоятель Свято-Михайлівської церкви УПЦ Київського патріархату, протоієрей Тарас Варварук взяв участь у великодній виставці «Великдень на гостини просить», яку організували працівники Млинівського районного центру дозвілля та закладів культури району, ознайомитися з найкращими творами, як відомих, так і юних майстрів нашого краю. Експозиція вразила розмаїттям витворів: іконами, рушниками, витинанками, керамікою, виробами із лози, тканини, тіста, соломи і, звичайно, дарунком Воскресіння Божого – пасками, писанками, крашанками…
У дні Христового Воскресіння подякували Господу Богу за Його захист та підтримку у найскладніші часи – дні випробувань. Просили миру і щастя Україні, здоров’я і удачі її захисникам, спокою рідному краю. Молилися за неньку Україну і за її солдатів.
Священик звернувся до присутніх із Великодніми вітаннями: «У світі є дуже багато вітань: гарних, приємних, радісних, потужних, історичних. Я хотів би вас привітати вітанням, яке є найкращим, найрадіснішим, найпотужнішим: «Христос Воскрес!». Чому так? Тому що із цим вітанням, дорогі брати і сестри, у світ прийшла перемога життя над смертю. Жодна релігія не дає такої перемоги, яку дає її християнство. Цю перемогу приніс Ісус Христос. І доки існує цей світ, доти не буде привітання кращого і радіснішого. А ще я хочу побажати, щоб наступний Великдень Україна святкувала під мирним і безхмарним небом, щоб не чули на нашій землі пострілів і гуркоту гармат, щоб чоловіки, батьки, сини святкували Великдень разом із сім’ями.
Кажуть, що зараз таке в Україні робиться, що не потрібно концертів, людям не до співів, виставок. Я думаю, що така думка є дуже помилковою. Раніше ми говорили: «А навіщо нам армія, від кого будемо оборонятися?» Але тепер всі побачили, що армія потрібна. Так і українська пісня, релігійна пісня, українська вишиванка, українська писанка, як в прекрасні радісні моменти, так і тривожні, завжди є актуальними. Тож хай сьогодні лунає над світом українська Великодня пісня, хай процвітає українська вишиванка, хай нас всіх милує українська Великодня крашанка!»
І як прийнято на Великдень, християни обмінюються подарунками. Отець Тарас подарував для бібліотек району газети Свято-Михайлівської церкви «Благовіст Млинова».
Про вічну перемогу життя над смертю, добра над злом, віри над зневірою наголосила голова районної державної адміністрації Алла Черній. Побажала, щоб у кожній сім’ї панувала любов і злагода. До її слів-привітань приєднався і керуючий справами виконавчого апарату Млинівської районної ради Василь Лащук.
Звичайно довершеності і урочистості Великоднім гостинам додали народні аматорські ансамблі народної пісні Млинівського районного центру дозвілля, вокальний чоловічий ансамбль «Передзвін», ансамбль народної пісні с. Пугачівка, жіноче тріо із с. Ярославичі. Тож хочеться, щоб на Вкраїнську землю зійшли Господні щедроти, а малинові дзвони Великодня принесли в оселі жителів району та всієї неньки-України тверду віру в кращий завтрашній день, подарували мир і злагоду.