9 травня, на запрошення командування, Рівненський загальновійськовий полігон відвідав благочинний УПЦ КП Березнівського району протоієрей Мирослав Синиця. Перед священнослужителем стояло не просте завдання, укріпити віру, підняти бойовий дух українських вояків які ось-ось будуть відправлені в зону АТО.
Військові уважно слухали кожне слово, яке западало у їхні душі. Благочинний сказав: «Людина створена на образ і на подобу Божу. Господь створив її вищою від ангелів. Ангели не мають свободи волі, вони лише службові духи, а людині Бог дарував свободу волі. Це найбільший дар Божий, і ви як воїни Українського війська покликані захищати цей дар. Захищати не жаліючи ні своїх сил і навіть свого життя. Бо немає більшої любові як хто життя своє покладе за друзів своїх. Господь показує нам приклад жертовної любові, він віддає своє життя щоб визволити нас з неволі диявола…»
Після виступу благочинного відбулася цікава бесіда. Багато солдат виявили бажання перед відправкою на схід прийняти таїнства Сповіді і Причастя. А один попросив звершити над ним таїнство Хрещення. Вирішили назначити день і духовно окормити усіх бажаючих.
На завершення благочинний побажав усім здоров´я і щасливого повернення до своїх сімей, закликав невпинно молитися і просити помочі у Бога і роздав воїнам церковні часописи « Духовна нива» і «Голос православ’я»
Прес-служба Березнівського благочиння