- Деталі
- Опубліковано: Середа, 20 травня 2015, 09:13
- Перегляди: 902
У неділю, 17 травня 2015 р. Здолбунів попрощався з добровольцем батальйону «Айдар» Олексієм Сапожніковим. Проводжали в останню дорогу мужнього земляка рідні та близькі, бойові побратими, представники влади, друзі, небайдужі здолбунівчани.
Відспівували бійця у Свято-Успенському храмі. Чин похорону, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, очолив благочинний Здолбунівського благочиння прот. Павло Джура.
Прикінці відправи із словом до присутніх звернувся клірик Свято-Успенського храму прот. Ігор Саковський, який зазначив, що не так давно ми згадували жертв війни і, що ще рік тому ніхто не міг уявити, що наше покоління мусить пройти через ще одну війну. Відбулась Революція Гідності, здавалось, що настав той час, коли український народ нарешті будуватиме українську Україну, про яку ми усі мріємо, і раптом війна. Ми всі маємо пам’ятати Олексія, як мужнього воїна, який поклав своє життя за волю і незалежність України в боротьбі із російським агресором.
Останні слова про загиблого сказали і його побратими, які теж не стримували сліз під час церемонії прощання. Олексій запам’ятається їм своєю відвагою, людиною з великим серцем та щирою посмішкою.
За покликом серця, розуміючи свою відповідальність перед народом, родиною, своїми земляками Олексій Сапожніков пішов боротись за волю та достойне життя кожного громадянина нашої держави. Це вибір чоловіка, воїна і патріота.
Вічна пам’ять Герою!
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/2334-zdolbuniv-poproshchavsia-z-polehlym-dobrovoltsem-batalionu-aidar.html#sigProGalleria842be82c2e
Прес-служба Рівненської єпархії
за матеріалами сайту zdolbuniv.com


