joomla
 

14 січня 2013 року, на свято Обрізання Господнього і в день пам’яті cвятителя Василія Великого (379 р.) та cвятителя Петра Могили (1647 р.), у Свято-Покровському кафедральному соборі було звершено Божественну літургію та відслужено Новорічний молебень. 

Велика кільсть православних рівнян прийшли цього святкового дня на Богослужіння до кафедрального храму. Богослужіння очолив старший священик Свято-Покровського собору протоієрей Роман Довбета, якому спіслужили клірики кафедрального храму.

Після прочитання Євангелія о. Роман виголосив проповідь у якій розповів історію та суть свята Обрізання Господнього і про життєвий подвиг великого світильника Церкви Христової святителя Василія Великого.

Своїм чудовим співом святкове Богослужіння прикрашали два хори: Архієрейський хор «Знамення» та кліросний. В кінці святкової відправи протоієрей Роман від імені кліру собору привітав всіх присутніх із настанням новоліття і побажав щоб в минулому році залишилися всі негаразди а в новому Господь благословля всіх нас своєю благістю.

По завершенні Новорічного молебню було відслужено заупокійну літію біля могили Василя Червонія, котрий багато років був старостою Свято-Покровського собору і зробив великий внесок у розбудову Помісної Церкви як на Рівненщині, так і по всій Україні.

прот. Миколай Капітула