joomla

5 березня 2013 р. в Рівненському облмуздрамтеатрі відбулася урочиста церемонія обласного конкурсу "Жінка року"

Підвищення соціального статусу жінок в суспільстві, підтримка їх участі в державотворчих процесах, вшанування їх професійних здобутків, зростання їх активності у всіх сферах суспільного життя області, підтримка материнства та сімейних цінностей – ось головна мета щорічного конкурсу.

Цього дня на головній сцені області було представлено понад півсотні жінок-лауреатів районних та міських конкурсів. Серед них лікарі, освітяни, митці і державні службовці, керівники підприємств і підприємці, і, звичайно, матері.

На запрошення організаторів в урочистому заході взяв участь архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, котрий звернувся до лауреатів з вітальним словом.

Також до поздоровлень долучилися голова Рівненської облдержадміністрації Василь Берташ, перший заступник голови Рівненської обласної ради Михайло Кривко, секретар Рівненської міської ради Андрій Грещук, керівники силових структур і профспілкових об’єднань Рівненщини.

Під час урочистостей владику супроводжували Рівненський міський благочинний прот. Леонід Поліщук та прес-секретар свящ. Василій Рудніцький.

Прес-служба Рівненської єпархії