joomla

km-1925 червня ввечері Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет прибув в Дубно.

На під’їзді до м. Дубна Святійшого Патріарха зустрічали: керуючий Рівненською єпархією Митрополит Рівненський і Острозький Євсевій, єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон, єпископ Переяслав-Хмельницький та Бориспільській Епіфаній, намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах архимандрит Олексій, благочинний парафій Дубенського району протоієрей Олег Куцеля, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов, голова Дубенської районної державної адміністрації Данило Корилкевич, міський голова Дубна Василь Антонюк та інші офіційні особи. При зустрічі патріарху піднесли традиційні хліб-сіль.

km-20km-21Прибувши на Дубенщину, Святійший Патріарх Філарет відповів на запитання тележурналістів, які були присутні під час зустрічі.

Після обміну привітаннями та інтерв’ю, Святійший Патріарх та офіційні церковні й державні особи направились до Дубенського Свято-Варваринського жіночого монастиря.

Наступного дня Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні з архиєреями та священиками УПЦ Київського Патрірахату, візьме участь у церковно-державних урочистостях у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких Могилах, які проводитимуться з нагоди вшанування пам’яті українських героїв – козаків і селян, які загинули 360 років тому в битві під Берестечком (1651 р.).

Прес-служба Рівненської єпархії