joomla

km-22Прибувши 25 червня на Рівненщину, Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відвідав Свято-Варваринський жіночий монастир в м. Дубно.

Святійшого Патріарха супроводжували: керуючий Рівненською єпархією митрополит Рівненський і Острозький Євсевій, єпископ Чернігівський і Ніжинський Іларіон, єпископ Переяслав-Хмельницький та Бориспільській Епіфаній, намісник Свято-Георгіївського монастиря на Козацьких Могилах, керівник відділу у справах монастирів Рівненської єпархії архимандрит Олексій, благочинний парафій Дубенського району протоієрей Олег Куцеля, заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексій Губанов, голова Дубенської районної державної адміністрації Данило Корилкевич, міський голова Дубна Василь Антонюк та інші офіційні особи.

km-23Святійший Патріарх Філарет прибув до Варваринського монастиря під час всенічного бдіння у монастирському домовому храмі. На порозі храму Святійшого Патріарха та супроводжуючих осіб зустріла настоятелька монастиря ігуменя Анна.

Святійший Патріарх оглянув приміщення монастиря, цікавився можливістю розширення монастирських приміщень та повернення Церкві будови монастирського соборного храму, яке продовжує займати лікарняний заклад.

Після відвідання жіночого монастиря Святійший владика та супроводжуючі особи відбули до готелю «Дубно».

km-2426 червня Святійший Патріарх Філарет, у співслужінні з архиєреями та священиками УПЦ Київського Патрірахату, взяв участь у церковно-державних урочистостях у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких Могилах, що проводяться з нагоди вшанування пам’яті українських героїв – козаків і селян, які загинули 360 років тому в битві під Берестечком (1651 р.).

Прес-служба Рівненської єпархії