Опубліковано: Понеділок, 07 липня 2014, 16:42
Перегляди: 1203
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

7 липня Православна Церква молитовно вшановує Різдво Чесного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана.

В цей день архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

Владиці співслужили клірики кафедрального храму.

За літургією архієпископ Іларіон, після постригу у читці та іподияконської хіротесії, звершив дияконську хіротонію над вихованцем Рівненської духовної семінарії Василієм Боцвінчуком.

Згідно благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за богослужінням були піднесені молитви за спокій душі митрополита Володимира Сабодана та за загиблими борцями за Незалежність України, які відали своє життя у боях на Майданах та Донбасі.

Після запричасного стиха, з благословення архієпископа Іларіона, з проповіддю до вірних звернувся клірик собору прот. Сергій Лучанін.

По завершенні літургії був відслужений молебень перед іконою Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана та ковчегом з мощами преподобного Меркурія Бригинського.

Потім владика Іларіон привітав іменинників зі святом, та відповідно до Указу Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви, нагородив Іванну Василівну Смачило Орденом Святої великомучениці Варвари.

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/26-news/1868-arkhiiereiske-bohosluzhinnia-v-den-rizdva-predtechi-ioana-khrestytelia.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria61e6b9c50b

Прес-служба Рівненської єпархії

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3