21 листопада Православна Церква вшанувала Собор архістратига Божого Михаїла та iнших Небесних Сил безплотних.
Напередодні свята, 20 листопада ввечері, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне звершив Всенічне бдіння.
За вечірнім богослужінням було відслужено літію, під час якої владика Іларіон благословив хліби, пшеницю, вино та єлей.
Після полієлею на утрені архіпастир помазав духовенство та вірних освяченим єлеєм.
В сам святковий день архієпископ Іларіон у Воскресенському соборі очолив Божественну літургію.
За літургією були піднесенні додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців та прохання про подолання розділення Української Православної Церкви.
Після запричасного стиха, з благословення архієпископа Іларіона, з проповіддю до вірних звернувся клірик собору прот. Сергій Лучанін.
По завершенні літургії був відслужений молебень під час якого архіпастир прочитав молитву, що читається у дні неспокою та нашестя ворогів на Державу і Вітчизну нашу, а також молитву до архістратига Божого Михаїла.
Потім владика Іларіон привітав іменинників з Днем Ангела.
Закінчилось святкове богослужіння виголошенням многоліття Святійшому Патріарху Філарету, єпископату, духовенству, владі, війську, іменинникам та всім вірним Української Православної Церкви Київського Патріархату.
Прес-служба Рівненської єпархії