joomla

Gorobets-321 березня до храму-каплиці свв. рівноап. Кирила і Мефодія (м. Рівне, Ювілейний) прибули ректор Рівненської Духовної Семінарії, намісник монастиря на Козацьких Могилах архимандрит Олексій, проректор семінарії священик Петро Мартинюк, викладачі – ігумен Никон (Гайдай) та протоієрей Сергій Лучанін (Молодший) та студенти РДС, щоб відправити заупокійну літію за спокій душі новопреставленого протоієрея Андрія Горобця.

Gorobets-1Архимандрит Олексій очолив богослужіння, яке супроводжував спів студентів РДС. Делегація Рівненською Духовної Семінарії поклала вінок до гробу колишнього викладача РДС новопреставленого протоієрея Андрія Горобця.

Після богослужіння архимандрит Олексій та інші члени скорботної делегації висловили свої співчуття вдові протоієрея Андрія – матушці Мирославі – та всій родині. Архимандрит Олексій побажав сили та непохитної віри у тяжкий час та запевнив матушку Мирославу у щирих молитвах за спокій душі спочилого протоієрея Андрія, які будуть постійно лунати в семінарському храмі та у Свято-Георгіївському монастирі на Козацьких Могилах.

Gorobets-2Чин похорону новопреставленого протоієрея Андрія Горобця, який відбудеться 22 березня близько 12-00, очолить Рівненський обласний благочинний – протоієрей В’ячеслав Грицак.

Прес-служба Рівненської єпархії