Опубліковано: Вівторок, 26 липня 2016, 14:36
Перегляди: 831
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

З благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона протягом тижня вихованці старшої групи Недільної школи Свято-Михайлівського храму Млинова оздоровлювались, відпочивали та набували життєвого досвіду і мудрості у літньому таборі, який ось уже п’ятий рік поспіль проходить при Свято-Георгіївському чоловічому монастирі на Козацьких Могилах.

Перед від’їздом у Пляшеву усі помолилися у Свято-Михайлівському храмі і отримали від настоятеля протоієрея Тараса Варварука настанови щодо мети літнього табору та важливості проведення спільного часу у мирі один із одним, у бажанні послужити один одному, стати ближчими один до одного і до Бога.

Як завжди, програма табірного відпочинку була доволі насиченою: це і щоденні молитви, і духовне спілкування, і різноманітні конкурси та змагання, вечірня ватра, розучування нових пісень тощо.

Разом із тим ми відвідали Козакову яму та козацький цвинтар, перегорнули трагічні сторінки історії України від сивої давнини і до сьогодення.

І хоч значну частину часу займали побутові справи, зокрема приготування їжі на відкритому вогні, заготівля дров для ватри та води для різноманітних господарських потреб, прибирання у приміщенні та на вулиці, однак бажання продовжувати традиції саме такого літнього таборування не зникає, а навпаки заохочує кожного випробувати себе на витривалість, загартувати тіло й дух, виробити навички самообслуговування, які неодмінно стануть у пригоді в майбутньому.

Усі завдячують братії монастиря на чолі із намісником ігуменом Софронієм Бордюком, отцю Олегу Савчуку та усім небайдужим пляшівчанам, які зробили усе можливе, аби літня табірна зміна була добре проведеною.

Особлива подяка настоятелю Свято-Михайлівського храму протоієрею Тарасу Варваруку за духовну та матеріальну підтримку молоді, а також приватному підприємцю Степану Зайді за надані транспортні послуги.
Хай кожен наступний прожитий день буде сповнений цікавих подій, приємних вражень і глибокого змісту, а головне – нехай він буде прожитий з Богом.

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/2915-5th8765tyui.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleriaaa2a0f9257

Світлана Швайчук, учитель Недільної школи
Свято-Михайлівського храму

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3