Опубліковано: Вівторок, 20 грудня 2016, 15:45
Перегляди: 711
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

20 грудня 2016 р. в приміщенні Рівненського єпархіального управління відбулася зустріч архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона із старшим капеланом єпархії протоієреєм Тарасом Волянюком.

В ході зустрічі владика Іларіон подякував протоієрею Тарасу Волянюку за постійну опіку Українських воїнів та з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета відзначив старшого капелана Рівненської єпархії медаллю «За жертовність і любов до України».

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/3082-arkhiiepyskop-ilarion-vidznachyv-holovnoho-kapelana-ieparkhii-protoiiereia-tarasa-volianiuka-medalliu-za-zhertovnist-i-liubov-do-ukrainy.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleriac723627f51

Прес-служба Рівненської єпархії

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3