- Деталі
- Опубліковано: Вівторок, 09 травня 2017, 12:42
- Перегляди: 888
9 травня 2017 року, священики Рівненської єпархії на чолі з архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном взяли участь у мітингу-реквіємі присвяченому 72-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Вшанувати пам’ять загиблих та подякувати за героїчні подвиги живим біля військового меморіалу «Дубенське» в Рівному прийшли представники влади: голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, його заступник Світлана Богатирчук-Кривко, голова Рівненської обласної ради Микола Драганчук, міський голова Рівного Володимир Хомко, секретар міської ради Сергій Паладійчук, а також велика кількість рівнян, ветеранів та воїнів.
На початку заходу владика Іларіон очолив заупокійну літію, під час якої разом з духовенством багатьох конфесій міста помолився за спокій душ загиблих у Другій світовій війні, Героїв Небесної сотні, а також воїнів АТО які загинули від рук терористів.
На завершення усі присутні поклали квіти і вінки до Алеї Слави та могил загиблих у Другій світовій війні.
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/3267-sviashchenyky-ieparkhii-na-choli-z-arkhiiepyskopom-ilarionom-vzialy-uchast-u-mitynhu-rekviiemi-prysviachenomu-72-i-richnytsi-peremohy-nad-natsyzmom-u-druhii-svitovii-viini.html#sigProGalleria780d3dcbaf
Прес-служба Рівненської єпархії


