joomla

17 вересня 2017 року, в 15-у неділю після П'ятдесятниці, з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, в.о Екзарха Європи, голова Управління зовнішніх церковних зв'язків архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон відвідав новоутворену Свято-Троїцьку парафію міста Кройцлінґен (Швейцарія), де звершив першу Божественну літургію.

За богослужінням владиці співслужили: заступник голови УЗЦЗ архімандрит Кіріон (Інасарідзе), настоятель парафії ієрей Елайджа (Ілля) Морган та ієрей Андрій Тищенко.

Святкове богослужіння прикрашав спів церковного хорового колективу «Аксіос».

Під час літургії підносились молитви за парафіян храму, український та швейцарські народи, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі. Віряни просили Господа, щоб Він визволив нашу Батьківщину від нашестя чужинців, подав мир, єдність і благословення українському народу.

По завершенні богослужіння владика Іларіон привітав настоятеля та парафіян із знаменною подією у їхньому житті, побажавши їм Божого благословення на шляху утвердження Помісної Української Православної Церкви в Швейцарії.

Також із словами подяки архієпископ Іларіон звернувся на адресу доктора богослів'я, священика реформаторської церкви Даміана, за його сприяння у звершенні першого богослужіння новоутвореній громаді.

Потім було проспівано уставне многоліття, після якого архіпастир поспілкувався з громадою, до складу якої входять як українці так і швейцарці.

Прес-служба Рівненської єпархії