Опубліковано: Понеділок, 20 листопада 2017, 12:51
Перегляди: 1315
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

19 листопада, в другій половині дня, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон звершив чин освячення новозбудованої каплиці на честь святого великомученика Юрія Переможця на території військової частини в селі Велика Любаша Костопільського району.

Під час богослужіння владиці співслужив настоятель каплиці, благочинний Костопільського благочиння протоієрей Андрій Кононець, протоієрей Володимир Челій та протодиякон Сергій Кульчинський.

Разом з духовенством молився голова Костопільської РДА Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, командир військової частини полковник Олександр Раков, депутат Рівненської обласної ради Анатолій Алєксійчук, а також військовослужбовці та їх сім'ї.

По завершенні чину освячення архієпископ Іларіон звернувся до присутніх з повчальним словом та відзначив військовослужбовців і меценатів Архієрейськими благословенними грамотами. Нагороди отримали: командир частини полковник Олександр Раков, заступники командира майор Денис Журбенко та майор Роман Федчук, а також меценат Василь Ластовчук.

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/3454-arkhiiepyskop-ilarion-osviatyv-kaplytsiu-na-chest-sviatoho-velykomuchenyka-yuriia-peremozhtsia-u-viiskovii-chastyni-na-kostopilshchyni.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria4870a470a9

Прес-служба Рівненської єпархії

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3