joomla

14 січня, в 32-у неділю після П'ятидесятниці, день свята Обрізання Господнього, в м. Любляна (Республіка Словенія), з благословення в.о Екзарха Європи, голови Управління зовнішніх церковних зв'язків, архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона була відслужена урочиста Божественна літургія.

Богослужіння очолив настоятель першої парафії УПЦ Київського Патріархату в столиці Словенії – протоієрей Василь Кучирка.

За святковим богослужінням молився Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Словенія Михайло Бродович з дружиною, співробітники Посольства, члени їх родин, а також представники української громади.

За літургією підносилися молитви за парафіян храму, український та словенські народи, за Богом бережену Українську державу, а також за воїнів, які захищають Незалежність України на Донбасі.

По завершенні богослужіння, в приміщенні українського культурного товариства «Любляна-Київ» відбувся традиційний Щедрий-вечір, під час якого звучали різдвяні колядки та щедрівки.

Архієпископ Іларіон привітав настоятеля та громаду з початком богослужінь, побажавши їм благодатної допомоги Божої в духовній опіці православних українців, та успіхів в церковному служінні на благо утвердження Помісної Української Православної Церкви в Словенії.

Прес-служба Рівненської єпархії

за інформацією сайту slovenia.mfa.gov.ua