joomla

23 червня 2018 року, в день пам'яті великого святого Української землі – святителя Іоана (Максимовича) Тобольського, з благословення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона паломницьким центром «Воскресіння» було організовано паломництво до волинських святинь.

Під час прощі паломники взяли участь в Божественній літургії у кафедральному соборі Різдва Христового, також помолилися в жіночому монастирі Різдва Христового, Свято-Юр'ївському храмі, Свято-Успенському кафедральному соборі древнього міста Володимир-Волинська.

Також цього дня прочани відвідали Зимненський Успенський Святогорський жіночий монастир де мали можливість вшанувати Зимненську чудотворну ікону Пресвятої Богородиці. За переданням, саме цією іконою Константинопольський Патріарх благословив святого рівноапостольного князя Володимира на шлюб з грецькою царівною Анною. Ця чудотворна ікона є головною святинею Зимненського монастиря та однією з найбільш шанованих на Волині. До цього часу біля ікони Пречистої відбуваються численні зцілення від різних хвороб, Матір Божа заступається за всіх, хто з вірою звертається до Неї перед Сином Своїм Христом Вседержителем.

Після Зимного рівняни відвідали луцький Свято-Троїцький кафедральний собор та Жидичинський Свято-Миколаївський чоловічий монастир де помолилися за єдність Православної Церкви в Україні, за мир і припинення війни.

Духовно наситившись під час прощі до святинь Волині рівняни з Божою поміччю та під покровом Пречистої і за молитовним заступництвом всіх святих землі Волинської благополучно повернулися до своїх домівок.

протоієрей Миколай Капітула,
головний координатор паломницького центру «Воскресіння»