joomla

22531143922 251853e2ed01 серпня свій День народження відзначає Рівненський міський голова Володимир Хомко. Архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон привітав Володимира Євгеновича з Днем його народження, надіславши йому вітальну адресу:


Вельмишановний Володимире Євгеновичу!

Від імені духовенства і вірних Рівненської єпархії та себе особисто прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди Дня народження!

Дозвольте засвідчити, що Ваші справи на посаді Рівненського міського голови свідчать про твердий намір сповнити свої зобов’язання перед рівнянами. Переконаний, що Ваш професіоналізм, високе сумління і відданість справі й надалі будуть надійною запорукою плідної діяльності і сприятимуть поліпшенню добробуту наших співвітчизників.

У цей знаменний для Вас день бажаю, щоби Всемилостивий Господь укріпив Вас, подав міцність душевних і тілесних сил, аби Ви й надалі гідно несли високий обов’язок служіння народу України.

За плідну працю і самопосвяту нехай Щедрий Отець Небесний дарує Вам та Вашій родині міцне здоров’я, добрий мир, достаток плодів земних і небесних і успіх у всіх добрих починаннях!

+ Іларіон
архієпископ Рівненський і Острозький,
в.о. Екзарха Європи,
голова Управління зовнішніх церковних зв’язків

01 серпня 2018 року