joomla

Dubas-PetroІм'я Петра Андрійовича Дубаса в Україні відоме багатьом, адже він зробив чимало добрих і корисних справ.

Отримавши вищу освіту у Львівському житлово-комунальному технікумі за спеціальністю «Газове господарство» та Івано-Франківському державному технічному університеті нафти і газу за спеціальністю «Інженер-механік», з квітня 1980 року Петро Андрійович почав працював у ПАТ «Рівнегаз», а з вересня 1999 – його очолив.

Незважаючи на різні займані посади, голова правління ПАТ «Рівнегаз» Петро Дубас завжди залишався Людиною. Неодноразово він допомагав багатьом нашим парафіям і монастирям. Так, завжди коли потрібна допомога по будівництву храму, іконостасу, дзвіниці чи недільної школи – він не відмовляє, адже пам’ятає, що це майбутнє нашої Країни. Коли капелани єпархії вирушали в зону АТО і звертались до нього за підтримкою – також допоміг, тримаючи завжди в своєму серці славний подвиг Героїв.

За безмежну любов до своєї Церкви і Держави, Заслужений працівник промисловості України Петро Дубас відзначений ще й іншими високими церковними і державними нагородами: орденами «Святого Миколая Чудотворця», орденом «За заслуги» ІІ ступеня»; почесними відзнаками 3-х ступенів НАК «Нафтогаз України», Патріаршими та Архієрейськими благословенними грамотами тощо.

Відтепер Петро Андрійович Дубас, за заслуги з відродження духовності в Україні та утвердження Помісної Української Православної Церкви, Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом, нагороджений ще однією високою Церковною відзнакою – Орденом святого рівноапостольного князя Володимира Великого ІІ ступеня.

Його, за дорученням Святійшого Владики, вручив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон. Вітаючи Петра Андрійовича з високою Церковною відзнакою, а також із ювілеєм, який він відзначав нащодавно, владика Іларіон, від імені Святійшого Патріарха Філарета, свого імені та імені всього духовенства, побажав голові правління ПАТ «Рівнегаз» злагоди, миру та безмежної любові і терпіння до недобросовісних «конкурентів».

Також Архіпастир у своєму вітальному слові додав, щоб Всемилостивий Господь, за жертовність і любов до України та Української Помісної Православної Церкви, яку Петро Андрійович постійно проявляє, укріплював його душевні і тілесні сили, маючи які, він ще довго буде нести високий обов’язок служіння Богу та народу України.

протоієрей Василій Рудніцький,
прес-секретар Рівненської єпархії