joomla

2 вересня, у 14-ту неділю після П'ятидесятниці, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, із архіпастирським візитом відвідав село Ставрів Млинівського району. Із нагоди 20-річчя Свято-Михайлівського храму владика очолив святкову Божественну літургію.

За богослужінням архіпастирю співслужив: благочинний Демидівського благочиння протоієрей Василій Іваник, настоятель храму протоієрей Степан Олійник та духовенство Рівненської і Волинської єпархій.

Під час Малого входу літургії, архієпископ Іларіон, із благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, нагородив протоієрея Степана Олійника черговою богослужбовою нагородою – правом носіння хреста з прикрасами.

За богослужінням були виголошені додаткові прохання про утворення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, за Президента і Верховну Раду України, та розпочате діло рук їх по об'єднанню Православної Церкви в нашій державі. Окрім того, духовенство помолилося за воїнів, які захищають Батьківщину від нашестя чужинців.

По завершенні літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропленням вірних освяченою водою. Також владика Іларіон окропив могилу протоієрея Юрія Романчука, який похований поряд із храмом.

Далі архієпископ Іларіон прочитав молитву за об'єднання Української Православної Церкви та привітав настоятеля і парафіян із знаменною подією у їхньому житті.

Наостанок архіпастир відзначив благодійників та активних парафіян Архієрейськими благословенним грамотами.

Прес-служба Рівненської єпархії