joomla

Парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Іспанії, із благословення в.о. Екзарха Європи, голови Управління зовнішніх церковних зв’язків архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона долучились до акції «Запалімо свічку пам’яті!». Дана акція проводиться за участі дипломатичних установ України в різних країнах світу протягом вересня-листопада 2018 року. 

 

ЇЇ мета - вшанування жертв Голодомору 1932-1933 років в Україні, та присвячена 85-й річниці геноциду-Голодомору українського народу.

 

Так в неділю, 4 листопада 2018 року, по завершенні Божественної літургії у Свято-Вознесенській парафії міста Малага протоієрей Тарасій Аннюк відслужив панахиду за жертвами Голодомору.

 

По завершенні відправи настоятель громади та віце-консул Консульства України в Малазі Василь Пасічний звернулися до українців із словом, в якому закликали присутніх завжди зберігати молитовну пам’ять про жертв геноциду-Голодомору, заподіяного злочинним сталінським режимом.

 

Слід відмітити, що до комеморативної акції «Запалімо свічку пам’яті» долучились й інші парафії Української Православної Церкви Київського Патріархату в Іспанії. Зокрема така акція пройшла в Мадриді та Барселоні.

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії