joomla

9 листопада, в день пам'яті преподобного Нестора Літописця, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію у Свято-Воскресенському кафедральному соборі міста Рівне. 

 

За богослужінням владиці співслужив канцлер протоієрей Сергій Лучанін,  благочинні єпархії, а також соборне та прибуле духовенство.

 

Літургію супроводжували два хори: архієрейський під керівництвом матушки Наталії Іваник та кліросний під керівництвом Галини Каськової.

 

Під час богослужіння підносились особливі прохання за Вселенського патріарха Варфоломія, за єдність Церковну, та за визволення від нашестя чужинців. 

 

За літургією було звершено дияконську хіротонію над випускником РДС іподияконом Анатолієм Нагорним.

 

Після літургії був відслужений молебень в кінці якого владика Іларіон прочитав молитву за утворення в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви. 

 

По завершенні відправи архієпископ Іларіон закликав духовенство та вірян посилено молитися за єдність церковну та надання Українській Православній Церкві Томосу, а також привітав благочинного Костопільського благочиння протоієрея Андрія Кононця із 65-річчям.

 

Потім духовенство та віряни привітали свого архієрея з Днем Тезоіменитства та Днем народження, яке владика відзначав напередодні. Зокрема з вітальнім словом до архієпископа Іларіона звернувся секретар єпархії протоірей Сергій Лучанін, головний координатор паломницького центру «Воскресіння» протоієрей Миколай Капітула, директор Недільної школи Свято-Воскресенського собору Наталія Музичук, а також парафіяни кафедрального храму.  

 

Слід відзначити, що цими дня архієпископ Іларіон отримав велику кількість вітань: від Святійшого Патріарха Філарета, багатьох архієреїв, духовенства, влади і парафіян.

 

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії