joomla

В середу, 01 серпня 2019 року, у другій половині дня, до Рівного прибув Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

 

При в’їзді у місто Предстоятеля Православної Церкви України зустрічали: архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, секретар єпархії протоієрей Сергій Лучанін, благочинний Рівненського міського благочиння протоієрей Леонід Поліщук, настоятель Свято-Іллінського собору м. Дубно протоієрей Ігор Когут, та духовенство Рівненської єпархії.

 

Владика Іларіон привітав Митрополита Епіфанія на Рівненській землі, а вихованці Недільної школи Свято-Воскресенського собору піднесли Його Блаженству коровай і квіти.

 

Завтра, 2 серпня, в день пам’яті пророка Божого Іллі, Предстоятель Православної Церкви України пребуватиме у місті Дубно.

 

О 09.00 годині Блаженнійший Владика освятить ікону Дубенську (Іллінську), о 9.30 Митрополит Епіфаній очолить Божественну літургію у Свято-Іллінському соборі, а в 11.30  Предстотель Православної Церкви України освятить місце, де буде встановлено пам’ятний знак з нагоди отримання Томосу.

 

 

Прес-служба Рівненської єпархії