joomla

15 серпня в Греції відзначається велике дванадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці. Цього дня Свято-Успенська громада міста Салоніки відзачила своє престольне свято.

 

З нагоди торжества у місцевому храмі було відслужено урочисту Божественну літургію, яку очолив єпископ Ольвійський Епіфаній (Дімітріу).

 

З благословення Митрополита Київського і всієї України Епіфанія та Митрополита Лангадського Іоана в Божественній літургії взяли участь клірики Рівненської єпархії протоієрей Миколай Капітула та протоієрей Василій Рудніцький, а також клірик Львівської єпархії протоієрей Богдан Сливка.

 

За богослужінням молились прочани з України, які у ці дні звершують прощу до Греції. Ця поїздка відбувається завдяки сприянню архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона та організована паломницьким центром «Воскреіння». 

 

Піснеспіви святковго богослужіння звучали грецькою та українською мовами, в чому вбачається духовних зв’язок двох православних народів.

 

Прикінці відправи єпископ Епіфаній привітав українських прочан на Еладській землі та подякував всім присутнім за спільну молитву.

Прес-служба Рівненської єпархії