joomla

15 липня, у свято Положення Ризи Пресвятої Богородиці, архієпископ Рівненський Іларіон освятив наріжний камінь та заклав капсулу на місці будівництва храму на честь Почаївської ікони Божої Матері у місті Дубно, на території військової частини А 2755. 

 

Владиці співслужив благочинний Дубенського благочиння протоієрей Василій Лозинський,  намісник Свято-Миколаївського чоловічого монастиря, капелан, архімандрит Меркурій (Бікіра), старший капелан Рівненської єпархії протоієрей Тарас Климович та священик Димитрій Кецко.

 

Разом з духовенством молився командир частини полковник Олександр Томашевський з військовослужбовцями, а також представники місцевої влади: Дубенський міський голова Василь Антонюк та голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.

 

По завершенні чину освячення владика Іларіон подякував командиру військової частини та всьому особовому складу за сумлінне служіння та, з благословення Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, відзначив полковника Олександра Сергійовича медаллю «За жертовність і любов до України». 

пресслужба Дубенського благочиння