joomla

25 грудня, день пам'яті святителя Спиридона Тримифунського, є особливим для Свято-Воскресенського монастиря в урочищі Гурби, адже один із храмів який зараз будується в обителі, буде носити ім'я в честь цього святого.

 

З нагоди свята, на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона, богослужіння в обителі очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. Владиці Димитрію співслужив  єпископат Православної Церкви України: митрополит Переяславським і Вишневським Олександр, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинським і Турійський Матфей та єпископ Хмельницький і Кам'янець-Подільський Павло. Також архієреям співслужило духовенство, - намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), несельники монастиря та духовенство яке прибуло з Рівненської, Львівської та Тернопільської єпархій.

 

На Малому вході, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, братія монастиря була удостоєна чергових священичих нагород.

 

Після прочитання Євангелія з проповідю до вірян звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який розповів про життя святителя Спиридона Тримифунтського.

 

За богослужінням була піднесенні молитва за українських воїнів які захищають Україну, та за припинення епідемії коронавірусу.

 

Після закінчення богослужіння, з благословення Блаженнійшого Митрополита  Епіфанія, архімандрит Онуфрій був  удостоєний особливої монашої нагороди - права носіння  дерев’яного жезла.

 

Також було здійснено чин закладання капсули під будівництво майбутнього храму на честь преподобного Онуфрія  Великого.

 

Закінчились богослужіння уставним многоліттям.

Пресслужба Рівненської єпарії

фото Василь Мосійчук