Опубліковано: Субота, 23 квітня 2022, 19:54
Перегляди: 723
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

MVV 132323 квітня 2022 року, у Велику суботу, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон очолив Божественну літургію святителя Василія Великого у Свято-Воскресенському кафедральному соборі м. Рівне.

 

Владиці співслужили клірики кафедрального храму.

 

Божественна літургія розпочиналась з вечірньої, під час якої читалися 15 паремій із Старого Завіту, що містять пророцтва про Воскресіння Христа.

 

Після паремій і апостола, під час співу "Воскресни, Боже, суди землю, бо Ти успадкував усі народи..." у вівтарі, чорне богослужбове облачення престолу та духовенства змінилося на біле. Це - зображення події, що мироносиці рано-вранці, "ще у темряві", бачили біля гробу Христового Ангела у світлому одязі і чули від нього радісну вістку про Воскресіння.

 

Після заамвонної молитви владика Іларіон звершив освячення хліба і вина та привітав духовенство і парафіян з Великою суботою.

 

Підписуйтеся на наш канал у Telegram

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/5143-veluka-sybota.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria784a77c412

 

Пресслужба Рівненької єпархії

фото Василь Мосійчук

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3