joomla

MVV 364723 жовтня, у день пам’яті Всіх святих землі Волинської, нижній храм Свято-Покровського кафедрального собору відзначив своє престольне свято. З цієї нагоди було відслужено Божественну літургію, яку очолив архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон.

За богослужінням архієрею співслужив архімандрит Кіріон (Інасарідзе) та клірики кафедрального собору.

Під час літургії лунали особливі молитовні прохання за воїнів які захищають Україну, за владу і народ, та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини і мирних жителів.

Окрім того, архіпастир возніс молитву про звільнення України від нашестя чужинців.

За літургією архієпископ Іларіон звершив священичу хіротонію над дияконом Маркіяном Смагою, та дияконську хіротонію над іподияконом Владиславом Морозом, вихованцями Рівненської духовної семінарії.

По завершенні літургії владика Іларіон у співслужінні духовенства відслужив молебень всім святим землі Волинської.

Опісля архієрей звернувся до присутніх із повчальним словом, в якому розповів про святих угодників і чудотворців Волинських, наголосивши на важливості нашого молитовного звертання до них, як до небесних покровителів і заступників.Владика відзначив, що саме любов до Бога і ближніх скеровувала подвиги всіх святих Волинських. І за їхнім прикладом, ми, сучасні християни, повинні виконувати заповідь любові, бо Сам Господь сказав: «по тому пізнаватимуть, що ви Мої ученики, якщо будете мати любов між собою».

Також архієпископ Іларіон, як настоятель Свято-Покровського собору, привітав духовенство та вірян із храмовим святом.

Пресслужба Рівненської єпархії

фото Василь Мосійчук