- Деталі
- Опубліковано: Середа, 09 серпня 2023, 22:07
- Перегляди: 610
9 серпня, в день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон з архіпастирським візитом відвідав село Великий Житин Рівненського районного благочиння, де у храмі на честь святої Параскеви П'ятниці очолив Божественну літургію.
За богослужінням владиці співслужив секретар єпархії, благочинний Рівненського районного благочиння протоієрей Сергій Лучанін, настоятель храму протоієрей Анатолій Столярчук та запрошення духовенство.
Під час відправи були піднесені молитви за перемогу України у боротьбі з російським агресором, та молитви за здоров'я українських воїнів.
Прикінці богослужіння архіпастир звершив хресний хід довкола храму, звернувся до вірян з повчальним словом та нагородив благословенними грамотами активних парафіян громади, яка в цьому році відзначає 240 річний ювілей.
Опісля було освячено оновлену фігуру Пресвятої Богородиці.
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/5476-v-gutun.html#sigProGalleria9cff093b28
Пресслужба Рівненської єпархії


