Опубліковано: П'ятниця, 16 серпня 2024, 20:17
Перегляди: 507
сайт про Гоа
интересные факты
все о моде

16 серпня, в день Перенесення нерукотворного образа Господа Ісуса Христа з Едеси до Константинополя, митрополит Рівненський і Острозький Іларіон відвідав Володимирець, де у місцевому храмі звершив святкове богослужіння з нагоди храмового свята.

Під час богослужіння владиці співслужили: благочинний Вараського благочиння протоієрей Віталій Боднар, настоятель храму протоієрей Михайло Льода та запрошене духовенство.

Під час літургії підносилися молитви за мир і звільнення України від російської агресії, а також за посилені молитви здоров’я і захист українських воїнів, які героїчно боронять нашу Батьківщину.

На завершення відправи митрополит Іларіон освятив нові дзвони для храму, привітав парафіян зі святом та вручив церковні нагороди тим, хто активно долучається до життя і розвитку громади.

 

View the embedded image gallery online at:
http://www.rivne-cerkva.rv.ua/news/5654-mytropolyt-ilarion-zvershyv-sviatkove-bohosluzhinnia-u-volodymyrtsi-z-nahody-khramovoho-sviata-ta-osviatyv-novi-dzvony.html?layout=default&print=1&tmpl=component#sigProGalleria64c43aba86
 

 

Пресслужба Рівненської єпархії 

Нравится
беременность на 23 неделе
сайт на joomla 3